Mgr Żaneta Rybak
Mgr
Żaneta Rybak

Żaneta Rybak W BREAST CLINIC Centrum Leczenia Chorób Piersi jest Dyrektor Operacyjną.

Dział Operacyjny jest bardzo istotnym elementem naszej Kliniki, w którym Żaneta Rybak  pełni kluczową rolę w czuwaniu nad jakością kompleksowej, profesjonalnej i przyjaznej pacjentowi organizacji diagnostyki oraz leczenia poprzez np. sprawną i rzetelną informację oraz optymalizację terminów. Żaneta na każdym kroku dba, aby dział Operacyjny Pacjenta  wychodząc  naprzeciw indywidualnym potrzebom każdego chorego był dyspozycyjny, pomocny a informacje przekazywane pacjentowi były w sposób profesjonalny i  kompleksowy.

Żaneta Rybak jest z wykształcenia Coachem i Dietetykiem. Ukończyła studia na kierunkach Dietetyka oraz Żywienie Człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Coaching w Szkole Głównej Handlowej, a swoje doświadczenie związane z obsługą klientów zdobywała podczas 12-letniej  pracy w zawodzie DietCoach w warszawskich placówkach tj. Lux Med, Hifu Clinic, Medicover i Poradnia SANUS.

W swojej pracy Żaneta najbardziej ceni kontakt i współpracę z pacjentem, a tym samym kompleksowość, jakość przepływu informacji i podejmowanie wszelkich działań mających na celu pełną satysfakcję naszych pacjentów.

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na ten temat?