Joanna Sitnik
Joanna Sitnik

Joanna Sitnik  jest Dyrektorem Działu Koordynacji Pacjenta, pełniąc tym samym jedną z najważniejszych funkcji w BREAST CLINIC Centrum Leczenia Chorób Piersi. Joanna dba na codzień o najwyższą jakość obsługi naszych Pacjentek na wszystkich etapach diagnostyki i leczenia, wychodząc  na przeciw indywidualnym potrzebom.

Joanna Sitnik jest z wykształcenia handlowcem, posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą klientów, które zdobywała m.in. w międzynarodowym koncernie Unilever.  Posiada również doświadczenie z zakresu opieki zdrowotną, przez kilka lat pełniła funkcję kierownika turnusów rehabilitacyjnych w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym „Leśna Ustroń” w Tucznie. Do jej obowiązków należało nie tylko nadzorowanie jakości obsługi Pacjentów, ale też organizacja programów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Kuracjuszy.

Joanna w swojej pracy najbardziej ceni sobie bezpośredni kontakt z Pacjentkami oraz możliwość nieustannego podnoszenia standardów kompleksowej, profesjonalnej obsługi.

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na ten temat?