Bezpłatna konsultacja online

W celu uzyskania bezpłatnej porady lekarskiej prosimy o przesłanie dotychczasowej dokumentacji medycznej  na adres kontakt@breastclinic.pl

Bezpłatna konsultacja wstępna online możliwa jest również na wczesnym etapie diagnostyki, dlatego nie wahaj się. Skontaktuj się z Koordynatorem Pacjenta, który dołoży wszelkich starań, aby rozwiać Twoje wątpliwości i ułatwić przejście przez proces diagnostyczno-leczniczy.

Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest chora na nowotwór, najpierw pojawia się szok, później setki pytań, na które często trudno znaleźć jasną odpowiedź. Pacjentki onkologiczne przeważnie otrzymują od swoich lekarzy pobieżne informacje związane z postępowaniem diagnostycznym i terapeutycznym, a nerwy i stres związane z chorobą potęgują u nich poczucie bezradności i zagubienia. W BREAST CLINIC Centrum Leczenia Chorób Piersi uważamy, że taki stan rzeczy jest niedopuszczalny. W związku z tym umożliwiamy bezpłatny kontakt z doświadczonymi lekarzami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z chorobą nowotworową.

Wybierz plik
Maksymalny rozmiar pliku 10MB (png, jpg, pdf, doc, docx, zip)

Zapraszamy do zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej.

Na czym polega nasze wsparcie

W odpowiedzi na zarysowany wyżej problemBREAST CLINIC Centrum Leczenia Chorób Piersi oferuje pacjentkom bezpłatną konsultację wstępną przeprowadzaną za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ta forma konsultacji pozwala pacjentce i jej rodzinie na szybki kontakt z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem lekarskim, gotowym do udzielenia wyczerpujących informacji.

W ramach bezpłatnej konsultacji wstępnej online nasz zespół medyczny analizuje historię choroby oraz wszystkie wyniki badań diagnostycznych nadesłanych przez pacjenta. Następnie, na ich podstawie formułowane są indywidualnie dobrane zalecenia odnośnie dalszej diagnostyki i leczenia, które odsyłamy do pacjenta.

Uważamy, że w leczeniu chorób onkologicznych najważniejszy jest czas, dlatego już przy pierwszym kontakcie każdej pacjentce BREAST CLINIC Centrum Leczenia Chorób Piersi zostaje przypisany specjalnie wybrany Koordynator Pacjenta, który będzie odpowiedzialny za ułatwienie pacjentowi procesu diagnostyczno-leczniczego poprzez:

 

Jak mogę umówić się na wizytę?

Napisz

Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt z działem koordynacji Pacjenta pod numerem +48 696 170 004 lub za pośrednictwem adresu email: kontakt@breastclinic.pl.

Możesz również skorzystać z bezpłatnej konsultacji online. Chętnie przeanalizujemy Twoją historię medyczną oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Partnerzy
Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na ten temat?